Derde divisie B
Hercules-ADO’20 7-1 (2-1).
Jesper de Vré 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1.

Bijzonderheid: 37. Rode kaart Ruben Doesburg (ADO’20) bij een 0-1 stand.

Eerste klasse A
hfc EDO-FC Uitgeest 2-3 (0-2).
Mike Adrichem 0-1, Mike Adrichem 0-2, 1-2, Emiel Sinnige 1-3, 2-3.

RKVV DEM-Fortuna Wormerveer 3-2 (1-0).
Jesse Arendse 1-0, Rik Stals 2-0, 2-1, 2-2, Rik Stals 3-2.

AFC’34-LSVV 3-1 (2-0).
Sercan Yilmaz 1-0, Giovanni Dors 2-0, 2-1, Giovanni Dors 3-1.

Tweede klasse A
SVW’27-Alkmaarsche Boys 2-3 (1-1).
Leon Ayal 1-0, Daan Groot 1-1, Pascal Hartog 1-2, Aram Hakopov 2-2, Raymond Brandsma 2-3.

Bijzonderheid: 55. Rode kaart Melvin Habets (SVW’27) bij een 1-1 stand.

Zaanlandia-HSV 4-1 (0-1).
0-1 (e.d.), 1-1, 2-1, 3-1, 4-1.

Kolping Boys-West Frisia 6-4 (3-2).
Rik Klaver 1-0, Joey Kooge 2-0, 2-1, 2-2, Rik Klaver 3-2, Steven Dekker 4-2, Kevin Cappai 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 (e.d.).

De Foresters-afc DWS 10-0 (3-0).
Aimé Wijffels 1-0, Barry Koppes 2-0, Barry Koppes 3-0, Milo Blei 4-0, 5-0 (e.d.), Milo Blei 6-0, Mats de Zeeuw 7-0, Daniël Ben-Ami 8-0, Daniël Ben-Ami 9-0, Stan de Boer 10-0.

Derde klasse A
Hollandia T-Egmondia 3-1 (0-0).
1-0, 2-0, Justin Recourt 2-1, 3-1.

Kleine Sluis-Vrone 2-3 (0-1).
Daniël Leijen 0-1, René Groeneboom 0-2, 1-2, Daniël Leijen 1-3, 2-3.

VIOS (W)-Meervogels’31 2-1 (1-0).
1-0, 2-0, Stijn Beentjes 2-1.

Limmen-ZAP 0-2 (0-1).
0-1, 0-2.

Zeevogels-Vitesse’22 0-3 (0-0).
Mats Laan 0-1, Jort Kaandorp 0-2, Robin Bakker 0-3.

Derde klasse C
sv Diemen-BVV De Kennemers 4-2 (2-1).
Leroy de Graaff 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, Leroy de Graaff 4-2.

SV Wijk aan Zee-ZSGOWMS 1-1 (1-0).
Ali Can 1-0, 1-1.

Vierde klasse B
V.V. Bergen-Alcmaria Victrix 3-3 (1-1).
1-0, Max Bakkum 1-1, 2-1, Sverre Bouwens 2-2, Jeroen Kok 2-3, 3-3.

Bijzonderheid: 86. Rode kaart Jeroen Kok (Alcmaria Victrix) bij een 2-3 stand.

De Rijp-Koedijk 6-5 (3-4).
Luc Wagenaar 0-1, Douwe Mulder 0-2, Douwe Mulder 0-3, 1-3, Luc Wagenaar 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, Tom Hofkamp 4-5, 5-5, 6-5.

Apollo’68-KSV 1-3 (1-2).
0-1 (e.d.), Maarten Arends 0-2, 1-2, Guido Snel 1-3.

Hugo Boys-WMC 2-1 (1-0).
Bart van den Burg 1-0, Pim Nierop 1-1, Stefan Molenkamp 2-1 (e.d.).

Vijfde klasse B
Berkhout-Sint Adelbert 3-1 (1-0).
1-0, 2-0 Djurre Heemskerk 2-1, 3-1.
Uitgaven
WOW Publishing is uitgever van RegioVoetbalMagazine, een gratis maandblad over het amateurvoetbal in de regio Velsen-Noord tot en aan Heerhugowaard.
SWAT logo